SV Graftdijk neemt belangrijke stappen naar een rookvrije sportvereniging

SV Graftdijk naar rookvrije sportvereniging.

Op verzoek van een grote groep leden en in navolging van steeds meer clubs is SV Graftdijk vanaf heden tijdens alle jeugdwedstrijden en trainingen een rookvrije sportvereniging. Er mag dus alleen nog op zondag op een speciaal afgebakend gebied op het terras voor de kantine nog worden gerookt. Met het creĆ«ren van een speciaal gebied voor de nog rokende leden op zondag komen we tegemoet aan de wens van deze groep rokers. Een belangrijke overweging voor het invoeren van het nieuwe niet rookbeleid was onze eigen sportende jeugdleden te stimuleren niet te starten met roken. De rookvrije zaterdag is hier een belangrijk aspect van. Goed voorbeeld doet volgen…

Dank aan iedereen die meegedacht heeft om tot een goede oplossing te komen.


HOOFDSPONSORS

Tegelzetbedrijf Marco de Goede Stadskaffee Laurens Installatiebedrijf Zeeman