J012/13 zoekt extra spelers voor seizoen 2019/2020

Komend seizoen gaat de JO12 naar het grote veld. Ze worden dan JO13. Ze worden getraind door de hoofdtrainer van SV Graftdijk, Bert Onclin. Bert komt uit de Ajax jeugd en is uiteindelijk trainer geworden.  Dus een betere leermeester kan je niet hebben. Op dit moment speelt de JO12 hoofdklasse en komt prima mee. Doordat het team naar het grote veld gaat is er nog plek voor enkele spelers. Wil je een keer geheel vrijblijvend mee trainen neem dan contact op met de coach Marco Emmerig (06-39695710). Speel je bij een andere vereniging maar zou je wel eens een leuke andere club willen proberen neem dan gerust op met de coach Marco.

Tot ziens in het nieuwe seizoen.

Marco Emmerig
06-39695710


HOOFDSPONSORS

Tegelzetbedrijf Marco de Goede Stadskaffee Laurens Installatiebedrijf Zeeman